جستجو

Forums

– خریداری کالا از وب سایت فروشگاه اینترنتی تراریوم کمند و فعالیت فروشگاه اینترنتی کمند در چارچوب قوانین تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد. از آنجا که لازم است هموطنان محترم جهت خرید از سایت ابتدا ثبت نام نموده و اطلاعات شخصی خود را وارد نمایند، سایت  www.kammand.com  خود را در حفظ هویت و اطلاعات شخصی کاربران موظف دانسته و به کاربران خود این اطمینان را می دهد که نهایت تلاش خود را در جهت حفظ حریم خصوصی کاربران خود مبذول خواهد داشت.

– جهت ثبت سفارش و خرید از سایت نیاز است که کاربران محترم اطلاعات کامل خود که شامل: نام و نام خانوادگی، کد ملی، آدرس و پست الکترونیک می شود را به طور کامل و صحیح وارد نمایند. بدیهی است از آنجا که از اطلاعات وارد شده جهت برقراری ارتباط با مشتریان محترم استفاده خواهد گردید و محصولات خریداری شده به آدرس یا یکی از آدرس های ثبت شده توسط مشتریان ارسال خواهد گردید، مسئولیت مغایرت اطلاعات و همچنین عواقب درج اطلاعات ناقص یا نادرست با کاربر بوده و ثبت اطلاعات در سایت تراریوم کمند به منزله پذیرش صحت اطلاعات وارد شده می باشد.

– عضویت در سایت کمند کاملاَ رایگان بوده و کاربران محترم می بایستی جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده ی احتمالی، در حفظ و نگهداری رمز عبور خود کوشا باشند. کاربران می توانند در صورت فراموشی رمز عبور، از طریق پست الکترونیکی خود رمز عبور خود را مجدداَ بازیابی نمایند.

– کمند ممکن است جهت اطلاع رسانی و ارسال خبرنامه و رویداد های فروشگاه از سیستم پیامکی خود و آدرس ایمیل استفاده نماید. کاربرانی که تمایلی به دریافت این خبرنامه ها ندارند می توانند عضویت خود را از طریق پروفایل خود در وبسایت کمند لغو نمایند. لازم به ذکر است که کمند فقط از طریق شماره های *** – *** برای مشتریان خود پیامک خواهد فرستاد و هرگونه پیام تحت عنوان کمند با هر شماره ی دیگری تخلف محسوب شده و سوء استفاده از نام کمند می باشد و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. از کاربران محترم تقاضا می شود در صورت دریافت چنین پیامکی از طریق ایمیل کمند ما را مطلع نمایند. ضمناَ کمند از سامانه ی پیامکی *** و *** جهت اطلاع رسانی وضعیت سفارش و خرید مشتریان خود استفاده نموده و بدیهی است که امکان دریافت پیام از طریق این سامانه ها میسر نمی باشد.

– کمند نیز همانند دیگر سایت ها از کوکی ها استفاده می نماید و در عین حال تمام تلاش خود را می کند تا از اطلاعات کاربران محافظت می نماید. پذیرفتن استفاده ی سایت از کوکی رایانه ی کاربران برای مشاهده ی سایت الزامی نیست و شما می توانید با استفاده از تنظیمات مرورگرتان دسترسی سایت به کوکی ها را غیر فعال کنید اما سایت کمند جهت خدمت رسانی بهتر به بازدید کنندگان خود خصوصاَ جهت ثبت اطلاعات مشتریان و استفاده از امکان سبدخرید نیازمند استفاده از کوکی ها می باشد.

6 خرداد 1398
انجمن موضوع ها نوشته ها آخرین نوشته
Discuss new products and industry trends
0 0
هیچ نوشته ای موجود نیست
Discuss the mobile phone market
0 0
هیچ نوشته ای موجود نیست
Discuss packaging & shipping
0 0
هیچ نوشته ای موجود نیست
انجمن موضوع ها نوشته ها آخرین نوشته
1 1
4 months ago
ooinoino
John
بحث های فعال
عنوان موضوع پاسخ ها نمایش ها forum.votes آخرین نوشته
John
0 160 0
4 months ago
John