ایده های خلاقانه

۲۰ ایده جذاب برای کادو روز مادر

ایده جذاب برای کادو روز مادر

همه ما هدیه گرفتن را دوست داریم، چه با مناسبت، چه بدون مناسبت! اما هدیه دادن هم می‌تواند به‌ اندازه هدیه گرفتن جذاب و شاید کمی هم چالش‌برانگیز مخصوصا کادو روز مادر!. قطعاً شما هم با چالش “چه باید برایش بگیرم؟” مواجه شده‌اید، شاید به‌همان اندازه “چه باید بپوشم؟”.

 

با درنظر گرفتن چند نکته ساده در انتخاب هدیه، می‌توانید آن را از یک چالش به یک فعالیت لذت‌بخش و مفرح تبدیل کنید. فرقی نمی‌کند که به‌دنبال هدیه روز مادر می‌گردید یا هدیه تولد برای دوستتان، برای این‌که بتوانید از هدیه دادن نهایت لذت را ببرید، فقط کافی است بدانید که “چطور” هدیه مناسب را انتخاب کنید.

 

اشتباه ما این ‌است که از همان ابتدای کار به این فکر می‌کنیم که “هدیه مناسب چیست؟” در حالی‌که هنوز با طریقه انتخاب کردن هدیه آشنا نیستیم! ما در این مقاله نکاتی را برای انتخاب هدیه مناسب به شما معرفی خواهیم کرد و در ادامه چند ایده جذاب برای کادو روز مادر به شما پیشنهاد خواهیم داد.

چطور یک هدیه مناسب انتخاب کنیم؟

ما در این مقاله سعی کرده‌ایم تا انتخاب هدیه مناسب را برای شما ساده‌تر کنیم. دو روش اصلی برای انتخاب هدیه شخصی سازی و انتخاب بر اساس ایجاد تجربه هستند. پس از این‌که این روش‌ها را به شما معرفی کردیم، ۲۰ ایده جذاب برای کادو روز مادر به شما پیشنهاد خواهیم داد.

 

روش اول: هدیه را شخصی‌سازی کنید.

 

هدیه دادن روشی لذت‌بخش است تا به افراد زندگی خود نشان دهید که به آن‌ها اهمیت می‌دهید. کمی وقت بگذارید و به نوع ارتباط و پیامی که می‌خواهید برسانید، فکر کنید. همین پیغام می‌تواند راهی برای انتخاب یک هدیه باشد.

 

پیغامی که می‌خواهید با هدیه‌تان برسانید را مشخص کنید

 

قبل از این‌که مغز خود را در جستجوی هدیه مناسب زیر و رو کنید، به نوع ارتباط خود با آن فرد فکر کنید، این‌که چه احساسی به او دارید و می‌خواهید با این هدیه چه به او بگویید.این کار به شما کمک می‌کند که بتوانید انتخاب‌های خود را محدود کنید و مجبور نباشید سایت‌ها و فروشگاه‌های مختلف را بدون هدف بگردید.

به‌طور مثال اگر بخواهید به بهترین دوستتان هدیه بدهید شاید دلتان بخواهد به او بگویید که از نظر شما او بامزه‌ترین آدم روی زمین است؛ در عوض اگر بخواهید به همکارتان هدیه‌ای بدهید شاید پیغام شما این باشد که قدردان حضور پرانرژی و گرم او در محیط کار هستید.

 

لیستی از مواردی تهیه کنید که ممکن است در انتقال پیامتان به شما کمک کند

 

پس از آن‌که پیامی که می خواهید برسانید را مشخص کردید، شروع به تهیه لیست هدایایی کنید که می‌توانند به شما در ارسال آن پیام کمک کنند. هنگام تهیه این لیست، حتماً سلیقه و علایق مخاطب خود را در نظر بگیرید.

 

به‌عنوان مثال، شما ممکن است برای بهترین دوست خود که عاشق قهوه است یک ماگ قهوه با یک پیام طنز در مورد هوشمند بودن و عالی بودن او، انتخاب کنید. با افرادی صحبت کنید که شخص را می‌شناسند تا در انتخاب به شما کمک کنند.

 

اگر به‌اندازه کافی به کسی که می‌خواهید به او هدیه بدهید نزدیک نیستید، صحبت کردن با اشخاصی که او را بهتر می‌شناسند می‌تواند به شما کمک کند.

 

اگر خوش شانس باشید ممکن است حتی خودش در حرف‌هایش از علاقه یا نیازش به چیزی صحبت کند. حتی گاهی ممکن است لازم باشد با مادر بهترین دوستتان صحبت کنید تا ایده‌های بهتری برای یک کادو خاص به ذهنتان برسد.

 

نگاهی به صفحه‌اش در شبکه‌های اجتماعی بیاندازید.

 

در زندگی امروز که تقریباً همه ما هرروز بخشی از وقت خود را در شبکه‌های اجتماعی می‌گذرانیم، پیدا کردن علایق اطرافیانمان چندان هم سخت نیست. ساده‌ترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که به اینستاگرامش سر بزنید. این‌طوری می‌توانید بفهمید که به شمع علاقه دارد یا مجسمه‌های چوبی… Pinterest هم گزینه مناسب دیگری است.

 

از خودش بپرسید

 

اگر هیچ ایده‌ای به ذهنتان نرسید و گیر کردید، هیچ اشکالی ندارد که از خود او سؤال کنید چه چیزی نیاز دارد یا به چه چیزی علاقه دارد. از جملاتی مانند این استفاده کنید: “آیا به این‌که برای تولدت چه می‌خواهی فکر کردی؟”

 

 

انتخاب کادو برای روز مادر، کادو روز مادر

 

 

روش دوم: ایجاد یک تجربه از طریق هدیه

 

حتماً می‌پرسید تجربه از طریق هدیه دیگر چیست؟ یعنی به او هدیه‌ای بدهید که برایش یک تجربه سرگرم‌کننده را رقم بزند. به خاطر داشته باشید که مردم معمولاً به هدایایی که به آن‌ها تجربه می‌دهد، واکنش بهتری نشان می‌دهند که می‌توانید با چند روش مختلف این کار را انجام دهید.

 

به جای یک مورد فیزیکی، تجربه را انتخاب کنید

 

در نظر بگیرید که چگونه ممکن است به او چیزی بدهید که یک تجربه سرگرم کننده برای او ایجاد کند. به رویدادهای محلی، کنسرت‌ها، رستوران‌ها و فعالیت‌های دیگری که ممکن است فرد از آن‌ها لذت ببرد، توجه کنید.

 

بلیط رویدادی که از آن لذت خواهد برد را به او هدیه بدهید.

 

با در نظر گرفتن علایق او، رویدادهای محلی را بررسی کنید، یکی از این رویدادها را انتخاب کنید و بلیطش را تهیه کنید. اگر گروه موسیقی مورد علاقه او کنسرت برگزار کرده، بلیط کنسرت را خریداری کنید. تئاتر یا اجرایی که ممکن است فرد از آن‌ها لذت ببرد، نمایشگاه خاصی در یک موزه، یا حتی بازی‌هایی مثل اتاق فرار، همه و همه می‌توانند رویدادهایی باشند که ممکن است فرد از آن‌ها لذت ببرد. بلیط یا ژتون را در یک پاکت بگذارید. هدیه شما آماده است!

 

کارت هدیه‌ای برای فعالیت مورد علاقه او تهیه کنید

 

در نظر بگیرید که شخص در اوقات فراغت خود دوست دارد چه کاری انجام دهد، سپس کارت هدیه آن را تهیه کنید. ممکن است برای یک سالن ماساژ، یک فروشگاه خاص، یک مکان تاریخی و گردشگری یا حتی یک وب سایت خاص باشد.

 

به‌طور مثال اگر او به مطالعه علاقه دارد، می‌توانید از یک قروشگاه یا سایت فروش کتاب، کارت هدیه تهیه کنید تا خودش کتاب مورد نظر خودش را پیدا کند. اگر بخواهید برای همکارتان برای تشکر از همراهی او در یک هفته سخت کاری هدیه بگیرید، شاید یک کارت هدیه از یک سالن ماساژ انتخاب بهتری باشد.

 

با این هدیه شما ارتباط خود با او را همچنان در حد محیط کار نگه داشته‌اید، او هم می‌تواند آخر هفته، خستگی این هفته سخت را با یک ماساژ جانانه از تن به‌در کند. باز هم تنها چیزی که نیاز دارید یک پاکت است و هدیه شما آماده است!

 

یادداشتی در کنار هدیه‌تان بگذارید که تجربیاتی را که ارائه می دهد شرح دهد.

 

اگر در نهایت یک مورد فیزیکی را برای شخص خریداری کردید، حتماً به او بگویید که چگونه تجربه‌های سرگرم کننده‌ای برای او ایجاد می کند. شاید باز هم برایتان سؤال پیش بیاید که مگر کسی خودش نمی‌داند چه استفاده‌ای باید از هدیه‌اش بکند؟ در جواب باید گفت که شما با این کار استفاده از هدیه را به او توضیح نمی‌دهید، بلکه بر تجربه لذت‌بخشی که در ذهنتان بوده تأکید می‌کنید.

 

این کار ارزش هدیه را غنی می کند و آن را منحصر به‌فرد خواهد کرد. برای مثال اگر یک پتوی نرم و بامزه به‌عنوان کادو روز مادر گرفتید، در یادداشتتان ذکر کنید که امیدوارید مادرتان از بعد ازظهرهای دنج . تماشای فیلم یا مطالعه زیر این پتو لذت ببرد. این‌طوری هر بار که مادرتان کتابش را بر می‌دارد و پتو را روی خودش می‌کشد با یادآوری شما لبخندی بر لب خواهد آورد.

 

 

کادو روز مادر، هدیه روز مادر

 

چند نکته در انتخاب هدیه و کادو روز مادر

• اگر کسی مستقیماً از شما درخواست هدیه مشخصی کرده، اگر بودجه‌تان اجازه می‌دهد همان را برایش تهیه کنید. چیزی که خودشان می‌خواهند از هرچیزی بیش‌تر خوشحالشان خواهد کرد. مگر هدف شما خوشحال کردن طرف مقابلتان نیست؟ پس در چنین شرایطی اصراری بر اعمال سبیقه شخصی در هدیه‌تان نداشته باشید.

 

• از طرف کسی به خیریه کمک نکنید. شما نباید به‌جای کسی تصمیم بگیرید. اگر فکر می‌کنید کسی ممکن است نسبت به خیریه خاصی علاقه نشان دهد، آن‌جا را به آن‌ها معرفی کنید. یک هدیه مناسب هم برایشان تهیه کنید!

 

• اگر هدیه‌ای که در نظر دارید از بودجه شما گران‌تر است، می‌توانید با سایر دوستان یا اعضای خانواده مطرح کنید. هدیه مشترک همیشه می‌تواند یکی از گزینه‌ها باشد.

 

• اگر قصد تهیه کادو روز مادر را دارید، فراموش نکنید وسایل و لوازم منزل، اگر برای او چذابیت شخصی نداشته باشند، گزینه اشتباهی هستند. اگر می‌خواهید از بین وسایل خانه یا آشپزخانه هدیه انتخاب کنید، باید به‌فکر یک هدیه خاص برای روز مادر باشید. به‌طور مثال اگر مادر شما به شیرینی‌پزی علاقه دارد، یک کتاب شیرینی‌پزی معتبر یا یک ابزار شیرینی‌پزی که می‌دانید به آن نیاز دارد، به‌عنوان کادو برای روز مادر گزینه‌های خوبی هستند.

حالا فرض کنید شما برای کادو روز مادر به مادرتان که هیچ علاقه‌ای به شیرینی و دسر ندارد یک کتاب شیرینی‌پزی هدیه داده‌اید. حتی ممکن است مادرتان با خودش فکر کند که شما دارید به استعداد نداشته او در شیرینی‌پزی کنایه می‌زنید! وگرنه چه دلیل دیگری می‌تواند وجود داشته باشد که شما چنین هدیه بی‌ربطی را به‌جای کادو برای روز مادر، به او بدهید؟!

 

 

کادو روز مادر

شاید اغراق نکرده باشیم اگر بگوییم عزیزترین زن در زندگی هر کس مادر اوست. وقتی صحبت از کادو روز مادر می‌شود ناخودآگاه به‌دنبال چیزی می‌گردیم که به‌دردش بخورد، ولی یادتان نرود که نباید هم هدیه‌ای انتخاب کنیم که صرفاً جهت استفاده باشد؛ بلکه این هدیه باید ارزش معنوی هم داشته باشد.

پس برای پیدا کردن یک هدیه خاص برای روز مادر باید سلیقه، علایق و فعالیت‌های روزمره مادرتان را در نظر بگیرید. انتخاب کادو روز مادر هم همان شرایط و نکات انتخاب هر هدیه مناسب دیگری را دارد، فقط این‌بار می‌خواهید به کسی که تمام عمرتان او را می‌شناخته‌اید، هدیه دهید. از این ساده‌تر؟ در ادامه چند ایده جالب کادو برای روز مادر را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 

ایده‌های جذاب هدیه خاص برای روز مادر

• محصولات مراقب از پوست و مو. فراموش نکنید که مادر شما قبل از هر چیز یک زن است. خانم‌ها از رسیدگی به ظاهر و سلامت پوست و موی خود لذت می‌برند. با توجه به نوع پوست و مو و نیاز مادرتان، محصولات آرایشی-بهداشتی مناسبش را به او هدیه دهید. ماسک صورت، اسکراب، مرطوب کننده و… همگی گزینه‌های مناسبی برای کادو روز مادر هستند که نه‌تنها به دردش می‌خورند بلکه با این کار به او نشان می‌دهید که برای شادابی او به اندازه خودش اهمیت قائل هستید.

 

• وسایل تزئینی و دکوراتیو. ما زن‌ها به محیط زندگی خود و جذابیت بصری آن اهمیت زیادی می‌دهیم. یک جا شمعی شیشه‌ای یا یک آیینه دکوراتیو همیشه برای ما جالب خواهد بود. احتمالاً مادرتان هم از چنین هدیه‌ای برای کادو روز مادر خوشش خواهد آمد. این مدل هدایا چون ماندگار هستند و معمولاً در دید قرار می‌گیرند، یادگاری‌های خوبی محسوب می‌شوند. فراموش نکنید که یادگاری‌ها همیشه به‌عنوان هدیه روز مادر پرطرفدار هستند.

 

جا شمعی کمند، هدیه خاص برای روز مادر

 

 

• وسایل حمام. لوسیون، کوکتل‌های حمام، اسکراب بدن و مواردی که مادرتان برای یک حمام مفرح از آن‌ها استفاده می‌کند، انتخاب مناسبی برای هدیه روز مادر هستند. وقتی صحبت از وسایل حمام می‌کنیم منظورمان شامپو نیست. شامپو ارزش معنوی خاصی ندارد. آن‌چه مطرح است تجربه یک حمام لزت‌بخش است. این یعنی شما به‌جز این‌که به او یک هدیه روز مادر متفاوت داده‌اید، یک تجربه آرامش‌بخش را هم ضمیمه کادو روز مادر کرده‌اید.

 

• وسایل آشپزی. اگر مادرتان به آشپزی علاقه دارد و از غذا یا دسر درست کردن لذت می‌برد وسایلی مانند چاقوهای حرفه‌ای آشپزی می‌توانند برای هدیه روز مادر جذاب باشند، چرا که تجربه آشپزی را برایش لذت‌بخش‌تر از قبل می‌کنند و این لذت مضاعف به‌لطف شما و البته موفقیتتان در انتخابِ درستِ کادو روز مادر است.

 

• گل و گیاه. اگر مادر شما به باغبانی و رسیدگی به گل‌ها و گیاهان لذت می‌برد، می‌توانید گیاهی که مدتی است تصمیم گرفته به گل‌خانه یا باغچه خود اضافه کند را به‌عنوان کادو روز مادر برای او هدیه بگیرید. مطمئن باشید علاوه بر این‌که از گیاه جدید خود لذت می‌برد، از این‌که به حرف‌های او توجه کرده‌اید هم بسیار خوشحال خواهد شد.

 

• جعبه جواهرات. لازم به ذکر نیست که همه خانم‌ها به جواهرات و یا حتی بدلیجات علاقه دارند. شما می‌توانید یک جعبه جواهرات شیشه‌ای زیبا به مادر خود هدیه بدهید که روی میز آرایشش بگذارد. این جعبه هم یک یادگاری زیبا به‌عنوان کادو روز مادر است که هر موقع چشمش به آن بیافتد لبخندی بر لبش خواهد نشاند، و هم یک وسیله کاربردی است. این جعبه‌ها هم یادگاری‌های زیبایی هستند؛ یادتان که نرفته؟ یادگاری‌ها برای هدیه روز مادر، گزینه بسیار مناسبی هستند.

 

جعبه جواهرات کمند، کادو روز مادر

 

• شمع. همه خانم‌ها به شمع علاقه دارند و مادر شما هم از این قائده مستثنی نیست. شمع‌های دکوراتیو و خوش‌بو همیشه انتخاب مناسبی هستند. شمع‌ها می‌توانند دکوراتیو باشند ولی نباید آن‌ها را به‌عنوان یک منبع نور دست کم بگیرید. نور شمع از آرام‌بخش‌ترین نورهاییست که در فضای خانه می‌شود پدید آورد. باز هم زمانی که پای تمدد اعصاب وسط بیاید، مادرتان از این انتخاب مناسب خوشحال خواهد شد. پس شمع را هم به لیست گزینه‌های کادو روز مادر اضافه کنید.

 

• کتاب. اگر مادر شما به مطالعه علاقمند است، کتاب همیشه گزینه مناسبی است. چه هدیه تولد باشد، چه کادو روز مادر. کارت هدیه کتاب‌فروشی مورد علاقه‌اش هم می‌تواند گزینه مناسبی باشد. اگر کتاب‌فروشی مورد علاقه مادرتان چیزی به‌عنوان کارت هدیه ندارد، می‌توانید شرایط را برایشان توضیح دهید، مطمئن باشید که خودشان راه حل جایگزین به شما پیشنهاد خواهند داد.

 

• پتو. یک پتوی کوچک گرم و نرم همان‌طور که قبلاً هم گفتیم می‌تواند گزینه جالبی برای کاذو روز مادر باشد. در شب‌های سرد زمستانی، وقتی مادرتان جلوی تلویزیون لم داده و فیلم تماشا می‌کند، پتویی که شما به او هدیه داده‌اید را، به بقیه پتوها ترجیح خواهد داد. البته که یک پتوی گرم و نرم یک هدیه خاص برای روز مادر است و این هم خودش یک امتیاز دیگر است.

 

• ماساژ. ماساژ همیشه گزینه مناسبی است. شما می‌توانید برای کادو روز مادر، مادرتان را به یم اسپا ببرید و یک ماساژ لذت‌بخش بگیرید. اگر برایتان مقدور نیست که این زمان را با هم صرف کنید، می‌توانید او را به اسپا ببرید و بعد از این‌که از هدیه‌اش لذت برد یک فنجان قهوه با هم بنوشید یا طور دیگری با هم وقت بگذرانید.

 

ماساژ، کادو برای روز مادر

 

 

• ماگ. اگر مادر شما قهوه دوست نداشته باشد، قطعاً چای دوست دارد. یک ماگ زیبا می‌تواند گزینه مناسبی برای کادو روز مادر باشد. شما حتی می‌توانید یک جمله یا یک بیت شعر یا هر چه که دوست داشته باشید را روی این ماگ چاپ کنید.

 

• یک عکس زیبا. شما می‌توانید عکس قشنگی که با مادرتان دارید را چاپ کنید و در یک قاب ساده و زیبا بگذارید. عکس زیبای شما و مادرتان قطعاً لبخند شیرینی بر لبش خواهد نشاند.

 

• حوله حمام. اولین مرحله از کارهایی که برای استراحت کردن و تمدد اعصاب انجام می‌دهیم حمام رفتن است. یک دوش آب گرم می‌تواند چاره هر مشکلی باشد و یک حوله نرم و راحت می‌تواند این تجربه آرام‌بخش را کامل کند.

اگر مادر شما هم مثل من دوست داشته باشد بعد از حمام مدتی روی مبل لم بدهد و کاری نکند، یک حوله حمام می‌تواند گزینه جالبی برای کادو روز مادر باشد.

 

• زیورآلات. یک دستبند یا یک جفت گوشواره ظریف و زیبا، تقریباً همیشه در لیست گزینه‌های کادو روز مادر هرکسی وجود دارد. مادرها همیشه از این‌که دستی به گوششان بکشند و به گوشواره‌های زیبایی که فرزندشان به آن‌ها هدیه داده اشاره کنند لذت می‌برند.

 

 

زیورالات، هدیه خاص برای روز مادر

 

 

• پارچه. یکی از بهترین چیزهایی که می‌توانید به‌عنوان کادو برای روز مادر انتخاب کنید پارچه است. می‌پرسید چرا پارچه برای کادو روز مادر گزینه مناسبی است؟ چون شما به سلیقه خودتان (و البته با در نظر گرفتن سلیقه مادرتان)، پارچه‌ای با جنس و طرح خاص انتخاب می‌کنید.

حالا این مادر شما است که تصمیم می‌گیرد با این پارچه چکار کند؛ پس هم شما و هم مادرتان، در نتیجه نهایی نقش بسیار پررنگی خواهید داشت. مطمئن باشید بلوزی که مادرتان از پارچه‌ای که شما به او هدیه داده‌اید دوخته، از عزیزترین لباس‌هایش خواهد بود.

 

• عطر. همه خانم‌ها عاشق بوی خوش و عطر و ادوکلن هستند. عطر هم از جمله آیتم‌هاییست که همیشه در لیست کادو برای روز مادر وجود دارد. فراموش نکنید که عطر را حتماً باید طبق سلیقه طرف مقابل انتخاب کنید.

پس اگر تا به‌حال دقت نکرده‌اید که مادرتان چه بوهایی را دوست دارد، دور عطر را خط بکشید؛ مگر این‌که کسی را پیدا کنید که بتواند شما را راهنمایی کند.

 

• کتاب‌های رنگ‌آمیزی بزرگسالان. تعجب نکنید. کتاب‌های رنگ‌آمیزی فقط برای کودکان نیستند. روانشناسان همیشه رنگ‌آمیزی را برای رهایی از استرس و اضطراب، ریلکس کردن، پرورش خلاقیت و آزاد کردن ذهن توصیه کرده‌اند.

شما با هدیه دادن یک کتاب رنگ‌آمیزی بزرگسالان به مادرتان، علاوه بر این‌که هدیه متفاوتی به او داده‌اید، به او گوشزد کرده‌اید که مراقب روح و روحیه خودش باشد.

 

• لوازم آرایش. مادر شما هر سنی هم که داشته باشد، همیشه آرایش ملیح و سبکی خواهد داشت. برای لوازم آرایشی مثل رژ لب یا یک ریمل سبک همیشه استفاده وجود دارد.

اگر هم مادرتان آرایش نمی‌کند شاید بد نباشد که با هدیه دادن لوازم آرایش سبک به او یادآوری کنید که بیش‌تر به‌خودش اهمیت دهد. اهمیت پیغامی که می‌خواهید با هدیه‌تان برسانید برای کادو روز مادر هم پا برجاست.

 

 

لوازم آرایش، هدیه خاص برای روز مادر،

 

 

• سفر. بلیط برای یک سفر دو نفره یا خانوادگی همیشه انتخاب درستی است. کم‌تر چیزی می‌تواند مادر شما را از این کادو روز مادر هیجان‌زده‌تر کند. این یک تجربه فوق‌العاده است که همه شما در آن شریک هستید. چه چیزی بهتر از این؟

 

• زمان. قطعاً تهیه بلیط برای یک سفر فوق‌العاده برای همه ما مقدور نیست، ولی شما برای اختصاص دادن زمان به مادرتان هیچ مانع اقتصادی نخواهید داشت. یک روز خود را به مادرتان اختصاص دهید.

با یک صبحانه سبک در یک کافه دنج شروع کنید و روزتان را با دیدن از اماکن دیدنی یا خاطره‌انگیز شهر محل زندگیتان ادامه دهید. ناهار را در رستورانی که در بچگی زیاد به آن‌جا می‌رفتید بخورید و کمی در شهر قدم بزنید.

مکان‌های مورد علاقه خودتان را به مادرتان نشان دهید. بگذارید بداند که هنوز هم برای شما نقش پررنگی دارد. یک روز به یادماندنی برای او بسازید. این بهترین کادو برای روز مادر است.

 

درست است که ما صحبت از کادو برای روز مادر کردیم ولی اگر شما بخواهید به همسرتان هم هدیه بدهید، با اندکی تغییر و شخصی‌سازی می‌توانید همین گزینه‌ها را مرور کنید.

 

 جمع بندی

برای انتخاب ساده‌تر یک هدیه مناسب، باید نکاتی را در نظر بگیرید. از محدود کردن اتخاب‌هایتان شروع کنید. نسبت به نوع رابطه‌ای که با طرف مقابلتان دارید و پیغامی که می‌خواهید با هدیه‌تان برسانید حساس باشید. اگر بدانید که چطور باید این کار را انجام دهید، انتخاب یک هدیه مناسب می‌تواند بسیار لذت‌بخش باشد. در نظر گرفتن سلیقه طرف مقابلتان را فراموش نکنید.

 

هدیه روز مادر را هم می‌توانید با استفاده از همین نکات به‌سادگی انتخاب کنید. یادتان باشد که لازم نیست حتماً هدیه را “بخرید”. خلاق باشید. اگر کار هنری می‌کنید از دست‌سازه‌های خودتان به مادرتان هدیه بدهید. اگر در موسیقی به‌قدری تبحر دارید که بتوانید به‌عنوان کادو روز مادر یک قطعه برایش بسازید، حتماً این کار را بکنید. این فکر وانرژی صرف‌شده برای هر هدیه است که ارزش آن را مشخص می‌کند، نه ارزش مالی آن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *