جاشمعی

جا شمعی هندسی و نورپردازی زیبا و جذاب

چاشمعی، جاشمعی شیشه ای، جاشمعی لوکس، ظروف تراریوم ، تراریوم چند وجهی، فروشگاه اینترنتی کمند

نورپردازی با استفاده از شمع و جاشمعی های هندسی، فضای منزل شمارو زیبا و جذاب میکند. نور شمع ظاهر خوشایند تری به فضای منزل شما می­دهد.

ترکیب شمع وبرگ گیاهان طبیعی و تراریوم هندسی شیشه ای، یک ایده شگفت انگیز برای درست کردن یک جا شمعی برای میز نهارخوری است. همچنین می توانید از ترکیب انواع گل های طبیعی و شمع در این جاشمعی ها استفاده کنید. فضای صمیمانه ایجاد شده در فضا با این ترکیب منحصر به فرد  یکی دیگر از مزیت های استفاده از شمع و جاشمعی های هندسی زیباست.

 

معمولا شمعدان و شمع جزء وسایل اساسی در دکوراسیون منزل به حساب می آید. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده است که چه نوع شمعدانی می تواند برای مکان مورد نظر شما مناسب تر باشد. و با چه ترکیبی از شمع و جا شمعی می تواندی یک فضاسازی زیبا داشته باشید.

 

چاشمعی، جاشمعی شیشه ای، جاشمعی لوکس، ظروف تراریوم ، تراریوم چند وجهی، فروشگاه اینترنتی کمند

 

سبک مدرن و جاشمعی هندسی

اگر به سبک های مدرن علاقه دارید ، می دانید که سادگی جز ویژگی اصلی این سبک هاست. شمعدان های هندسی و مدرن با ظاهر ساده بهترین انتخاب برای دکوراسیون های مدرن محصوب می شود. با توجه به اینکه سبک دکوراسیون شما در تمام خانه یکسان است. بنابراین از این شمعدان ها می توانید هم برای روی میز ناهار خوری و هم برای میز عسلی کنار کاناپه ها یا میز جلو مبل استفاده کنید.

 

هدف سبک مدرن، انتخاب چند عنصر بسیار خاص و منحصر به فرد و ایجاد فضاهای خالی و خلوت در بیشتر فضاهای منزل می باشد. جاشمعی های هندسی با تنوع طرح، یکی از این عناصر هستند که در عین سادگی، زیبایی خاصی به دکوراسیون منزلتان می دهند.

 

بهترین محل برای قراردادن 

اگر بپرسید این جاشمعی ها را در کدام بخش های خانه قرار دهید؛ پیشنهاد ما به شما برای استفاده از جاشمعی های تزیینی روی میز نهارخوری و یا کنار سالن پذیرایی است. این جا شمعی های هندسی در دو یا سه سایز قابل تهیه می باشند. انواع ظروف تراریوم، جاشمعی و جعبه جواهرات را میتوانید از فروشگاه اینترنتی کمند تهیه کنید.

 

اگر در سالن پذیرایی خود از یک بوفه استفاده می کنید آن را خالی رها نکنید. بوفه ها بهترین مکان برای جای دادن شمعدان های مورد علاقه شما خواهد بود. ترکیب دو شمعدان هم سایز به همراه یک ظرف تزیینی یا یک ساعت رومیزی شیک عالی خواهد بود. همچنین می توانید از شمعدان های سه سایز نیز برای این منظور استفاده کنید. بطور کلی استفاده از شمعدان هایی با ترکیب اندازه متفاوت برای روی بوفه یک گزینه عالی محسوب می شود. یک جاشمعی هندسی شیشه ای یک جایگزین امن برای یک شعله ی باز است.

 

اگر اهل مطالعه هستید و از طرفی به دیزاین میز مطالعه خود اهمیت می دهید، به استفاده از جاشمعی مخروطی با شمع های سفید فکر کنید. برای یک ثانیه هم که شده، فکر نکنید که قرار دادن شمع سفید ساده در جاشمعی شما خسته کننده خواهد بود. گاهی اوقات یک تزیین ساده بهترین چیز است.

 

چاشمعی، جاشمعی شیشه ای، جاشمعی لوکس، ظروف تراریوم ، تراریوم چند وجهی، فروشگاه اینترنتی کمند

شمع و جا شمعی هندسی

جا شمعی های هندسی بدون شمع بی مفهوم هستند، اما حین گذاشتن شمع داخل آن ها باید نکاتی را هم در نظر بگیرید. هرگز شمع های کوتاه را در یک جا شمعی بلند قرار ندهید، در این صورت زیبایی جاشمعی از بین می رود، ارتفاع شمع های درون یک جاشمعی باید تا حد دو سوم ارتفاع فانوس باشد، اگر می خواهید چند شمع درون یک جاشمعی قرار دهید ارتفاع شمع ها را متفاوت انتخاب کنید اما لزوماً باید ارتفاع یک شمع تا دو سوم آن باشد.

 

جاشمعی آویز

چقدر زیباست که به جای استفاده از لامپ های فلورسنت خشن یا یک نور غلیظ، اتاق شما با ملودی شمع روشن شود. هر جاشمعی با ایجاد یک شعله ی گرم می تواند قلب شما را آرام و ذهن شما را متمرکز و اتاق شما را نورانی کند. استفاده از جا شمعی های آویز نیز زیبایی ویژه ای به دکوراسیون منزلتان می دهد.

 

در سبک های مدرن معمولا از لوستر های بزرگ و با تزیینات شلوغ استفاده نمی شود. نور پردازی در این سبک به صورت ملایم است. ترکیبی از سایزهای مختلف جاشمعی مخروطی که به صورت کوتاه و بلند در بالای میز نهارخوری آویزان هستند یک منظره زیبا را برای همه اهل خانه ایجاد می کند.

 

از ظروف تراریوم  به عنوان گلدان شیشه ای استفاده کنید و گل های سبز و زیبایی خود را در آن ها قرار دهید. یکی از زیبا ترین گیاهانی که می تواند در یک جا شمعی چند وجهی تزیینی جای گیرد، گل گندمی است، زیرا برگ های این گیاه حالت ریزشی دارد وزیبایی چشم نوازی را ایجاد می کند.

 

شکل های خاص و زیبای ظروف تراریوم، انتخاب های زیادی در زیباسازی فضای منزلتان به شما می دهد. استفاده از آن به جای جاشمعی یا گلدان شیشه ای و هر نوع ترکیبی از آن زیبایی چشم نوازی در دکوراسیون منزلتان ایجاد می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *